Łomianki

ul. Rolnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Numer oferty
359707
Powierzchnia
100 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
434 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rok budowy
1960
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom wybudowany na przełomie lat 60-70, na działce 400 m2. Dwa poziomy o podobnej powierzchni, można być jako dwurodzinny, są rozdzielone liczniki. Dom częściowo podpiwniczony, wymaga remontu. Dodatkowo jest wolno stojący garaż na jeden samochód i wiata na drugi, podwórko częściowo wyłożone kostką. Dach pokryty blachą, ogrzewanie gazowe.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).