Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Numer oferty
20344
Powierzchnia
175 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 023 m2
Powierzchnia użytkowa
148 m2
Rok budowy
2006
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Wolno stojący dom posadowiony w centralnej części Łomianek na cichym spokojnym osiedlu. Parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony.Nowy, wykończony i wyposażony w bardzo dobrym standardzie w spokojnej stonowanej kolorystyce. Technologia tradycyjna wielka staranność w budowie jak i wykonaniu termo-izolacyjności co przekłada się na umiarkowane koszty eksploatacji. Układ funkcjonalny zapewnia w bardzo dużym stopniu komfort zamieszkania. PARTER: sień wejściowa, hol, kuchnia pół-otwarta na jadalnię i salon, dużą ozdobą salonu jest kominek pełniący obok ozdobnej funkcję użytkową poprzez wspomaganie systemu ogrzewania domu, gabinet o ogólnie dostępna łazienka. PIĘTRO: lub inaczej użytkowe poddasze to trzy sypialnie, łazienka i pomieszczenie nad garażem. PIWNICE: pomieszczenia techniczne, gospodarcze i użytkowe wysokość pomieszczeń pozwalająca na spokojne użytkowanie. Garaż wkomponowany w bryłe domu.
Położenie rewelacyjne zarówno do przemieszczania się komunikacją miejską jak indywidualną, pełna infrastruktura miejska w bliskim sąsiedztwie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).