Złotokłos

ul. św. Andrzeja Boboli

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Numer oferty
376439
Powierzchnia
250 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 300 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Rok budowy
2001
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Opis nieruchomości

W skład nieruchomości wchodzi dom jednorodzinny, wolno stojący ok. 200 m2 z dużą działką ok. 3300 m2 i drugim budynkiem - pomieszczeniem warsztatowo-usługowym o pow. ok. 140 m2 .
W domu na parterze jest duży salon z kominkiem i z wyjściem do ogrodu, pokój, oddzielna duża kuchnia, łazienka, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na pietrze są 4 sypialnie i duża łazienka.
W budynku warsztatowo-usługowym jest .na dole garaż na 2 samochody ok. 70 m2 , a na drugim poziomie mieszkanie-biuro 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Można go przeznaczyć na magazyny, warsztat, itp. lub wynająć.
Jest wodociąg, wkrótce będzie kanalizacja, ogrzewanie gazowe, szambo.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Apteka, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).