Kobyłka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
920 000 PLN
Numer oferty
357958
Powierzchnia
250 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 014 m2
Powierzchnia użytkowa
220 m2
Rok budowy
1970
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Jeżeli chciałbyś zamieszkać w pobliżu rezerwatu przyrody "Grabicz" w Kobyłce, to jest to własnie oferta dla Ciebie!

Dom jest jednopiętrowy i położony na działce o powierzchni 1014 m2. Ma 6 pokoi z możliwością wydzielenia jeszcze przynajmniej dwóch.
Został wybudowany w 1970 roku z cegły, ale był rozbudowany i modernizowany aż do niedawna.
Standard pomieszczeń doskonale widać na zdjęciach.

Na parterze jest duża otwarta przestrzeń z kominkiem, kuchnia, łazienka z wanną, pomieszczenie gospodarcze ze spiżarnią, przedsionek ze schodami na górę. Z salonu jest wyście na duży taras i ogród.

Na I piętrze jest hol i 4 sypialnie oraz 2 łazienki (jedna z wanną przy głównej sypialni, druga z prysznicem na korytarzu).
Ten poziom przeszdł całkiem niedawno gruntowny remont i modernizację.

Media: gaz, woda i kanalizacja miejska.
Dom posiada dwa piece co do wyboru: gazowy i na ekogroszek.

Na tej samej działce jest jeszcze oficyna mieszkalna o powierzchni 150 m2, w której skład wchodzą: 4 pokoje, kuchnia, łazienka wc.
Dojazd do niej został niezależnie wydzielony i obecnie jest nawet wynajmowana. Czyli można ją wykorzystywać na własny użytek lub właśnie wynajmować.

Jeszcze parę słów o samym rezerwacie, który jest wielką zaletą lokalizacji tej nieruchomości:

"Grabicz” jest to leśno-torfowiskowy rezerwat przyrody położony na południowo-wschodnim skraju miasta Kobyłka.
Na powierzchni 29,34 ha założono go w celu ochrony jeziora i otaczających terenów, będących ostoją blisko 40 gatunków ptaków, m.in.: mewy śmieszki, perkoza zausznika, kokoszki wodnej, błotniaka stawowego, czapli oraz ssaków, takich jak: lis, łoś, sarna. Krajobraz rezerwatu i jego szata roślinna są bardzo urozmaicone. Środkową część zajmuje płytki zbiornik wodny pochodzenia torfowiskowego o pow. 12,5 ha, z kępami i wysepkami porośniętymi roślinnością bagienną.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).