Grabowiec

Letniska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
110 000 PLN
Numer oferty
376106
Powierzchnia
25 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 200 m2
Powierzchnia użytkowa
24 m2
Rok budowy
2013
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Letniskowy
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Działka z domkiem letniskowym , położona 7 km od Sieradza, blisko Zduńskiej Woli. Stacja kolejowa Męcka Wola i 500 m do działki. Ładna zielona okolica, las z trzech stron, do rzeki Warty ok. 10 minut, w okolicy domy rekreacyjne i całoroczne. Działka jest ogrodzona, brama wjazdowa. Na działce znajduje się prawie nowy, bo 6 letni domek drewniany o pow. 25 m 2, wykończony w dobrym standardzie, wyposażony i umeblowany. Na parterze domku jest kuchnia z jadalnią, pokój dzienny, łazienka , na górze - sypialnia z 2 oknami (można zrobić 2 pokoje). Prąd, szambo, wodociąg miejski, jest też studzienka. W cenie pozostają meble i wyposażenie domu, stół, szafa, meble kuchenne.
Polecam !
Kupujący nie płaci prowizji.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej
  • Widok na: Las

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).