Łomianki

Dąbrowa Zachodnia, Osiedle Kwiatowe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 199 000 PLN
Numer oferty
20363
Powierzchnia
350 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
626 m2
Powierzchnia użytkowa
240 m2
Rok budowy
1988
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
2
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona w na osiedlu o podobnych architektonicznie wolno stojących domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona zagospodarowana płaska z elementami małej architektury ogrodowej czyli np. gustownymi altanami, ogródkiem sklanym. Liczne drzewa iglaste, liściaste i krzewy sprawiają iż działka zapewnia dużą intymność wypoczynku. Posadowiony na działce budynek mieszkalny jednorodzinny wolno stojący podpiwniczony parterowy z użytkowym poddaszem zbudowany w technologii tradycyjnej w latach 90-tych. Program funkcjonalny domu realizowany jest na kondygnacjach z pół-poziomami przemieszczonymi co 8 stopni schodowych. Układ funkcjonalny zrealizowany jest następująco: Przyziemie i Podziemie: piwnica, kotłownia 18 m 2, piwnica 5 m 2, korytarz 9 m 2, piwnica 3 m 2, pralnia z suszarnią 5 m 2, garaż 24 m 2, oraz wydzielone przestrzeń z osobnym wejściem z zewnątrz mogąca pełnić rolę lokum mieszkalno-gościnnego lub przeznaczonego na działalność gospodarczą. PARTER: przedsionek 6 m 2, kuchnia 10 m2, pokój dzienny 26 m2, łazienka 3 m2, garderoba 3 m2, pokój 26 m2, pokój 9m2,
PODDASZE: pokój 14m2, pokój 32 m2, przedpokój 12m2, łazienka 6 m2, garderoba 6 m2, pokój 20 m2, pokój 12 m2, pokój 13 m2. Łącznie powierzchnia całkowita 350 m2, powierzchnia użytkowa 240 m2.
Ogrzewanie gazowe, ujęcie wody i kanalizacja miejska. Dom utrzymany w dobrej kondycji technicznej był modernizowany wymieniono np. okna, drzwi wejściowe na antywłamaniowe, piec gazowy i instalacje (jest np. miedź)
W jednym z większych pokoi wybudowano kominek wzbogacając go o tzw. płaszcz wodny pozwalający na wspomaganie systemu grzewczego w domu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).