Złotokłos

ul. św. Andrzeja Boboli

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 PLN
Numer oferty
376441
Powierzchnia
200 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 300 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Rok budowy
2001
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Liczba balkonów
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Duży, wolno stojący dom, położony ok. 35 km od Warszawy, całość ogrodzona. W budynku na parterze jest pokój dzienny, oddzielna duża kuchnia, 1 sypialnia i łazienka. Na pietrze 4 sypialnie i duża łazienka. Umeblowany. W pokoju dziennym z wyjściem do ogrodu jest kanapa, fotele, stół, kominek. W kuchni meble, stół. W sypialniach są miejsca do spania. 2 łazienki.
Może mieszkać nawet 8 osób. Autobusem do Warszawy ok. 30 minut, jest pełna infrastruktura; sklepy, szkoła, przedszkola, restauracja. Też do wynajęcia dla Firmy - do zamieszkania dla pracowników.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 35
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).