Adelin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
110 000 PLN
Numer oferty
10085944
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
43.5
Długość działki (mb.)
23
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka w powiecie wyszkowskim, gmina Zabrodzie, obręb Adelin

Działka rolno-leśna o pow 1000m2 oddalona od centrum Warszawy ok 50 km, do centrum Handlowego M1 w Markach 30 min. samochodem.
Z działki do drogi S8 jest 5 km, do Wyszkowa 16km

Blisko stacja kolejowa Grzegorzewo - kierunek Tłuszcz i Ostrołęka, wokół dużo terenów zielonych, oraz budynki mieszkalne.
Dojazd do działki bezpośrednio drogą szutrową, gminną, a droga asfaltowa oddalona ok 100m

Działka bez ogrodzenia, w sąsiedztwie zabudowana domkami jednorodzinnymi.
W drodze woda, prąd oraz internet ( światłowód )

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).