Cybulice Małe

Cybulice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Numer oferty
21201
Powierzchnia działki
10 134 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
362
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka położona w Cybulicach Małych, gm. Czosnów, o powierzchni 10134 m2. Ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 28m x 362m. Jest częściowo zalesiona. W ulicy jest prąd i wodociąg miejski. Po sąsiedzku nowa zabudowa jednorodzinna. Dla terenu, na którym znajduje się przedmiotowa działka obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę zagrodowo- mieszkaniową, budynki mieszkalne wolnostojące jednorodzinne i bliźniacze, nieuciążliwe usługi i rzemiosło usługowe, budynki gospodarcze, garaże. Warunkiem jest nie większy niż 40% udział funkcji dopuszczalnych w wykorzystaniu powierzchni całkowitej budynku lub budynków możliwych do wzniesienia na działce. Powierzchnia biologicznie czynna – nie mniejsza niż 70%, wysokość zabudowy – 11m. Budowlany jest tylko pierwszy fragment działki ok. 1500 m2 od strony ulicy, o wymiarach 28x53. Następne ok. 1200m2 to teren przeznaczony pod funkcje przyrodnicze i zieleń leśną.
Trzeci fragment o powierzchni ok. 7400m2 to tereny przewidziany na funkcje rolniczą.

Okolica cicha i spokojna.
Najbliższe tereny to Park Puszczy Kampinoskiej. W okolicy znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna oraz usługowa. W odległości 100 m jest przystanek autobusowy, natomiast sklep znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru.
Dojazd:
Komunikacja PKS. Cybulice Małe położone są przy drodze numer 579 około 3,5 km od trasy S 7.
Nowy Dwór Mazowiecki - 10 km
Czosnów - 7 km
Warszawa - 27 km (bardzo dobry dojazd S7)
Więcej informacji udzielę: telefonicznie: 500 000 546, lub e-mail’em: h.swiecka@korab.org.pl
Polecam

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).