Warszawa

Ursus

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Numer oferty
9959103
Powierzchnia działki
1 180 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
43
Długość działki (mb.)
27
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Dwie działki budowlane w dzielnicy Ursus o łącznej powierzchni 1180m2. Kompletnie uzbrojone: woda, prąd, gaz, kanalizacja i sieć ciepłownicza.
Teren nie jest objęty MPZP należy wystąpić o Warunki Zabudowy (w bliskim sąsiedztwie trzypiętrowy budynek wielorodzinny)

W przypadku Uzyskania WZ na 3piętra i 40% pow. zabudowy (można wystąpić o więcej) będzie można uzyskać ok. 1200m2 PUMu

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Polecam ze względu na Bardzo dobrą lokalizacje.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).