Warszawa

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 450 000 PLN
Numer oferty
395252
Powierzchnia działki
1 400 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
60
Kształt działki
Trapez

Opis nieruchomości

Idealna propozycja na budynek usługowy lub handlowy z funkcją mieszkaniową. Alternatywnie na działce można posadowić 4 szeregowce po ok 120m2. Maksymalna powierzchnia całkowita wszystkich budynków 690 m2

Działka w bardzo dobrej i ruchliwej lokalizacji w Wawrze z możliwością zabudowy usługowej z funkcją mieszkaniową, szeregowej, bliźniaczej lub wolnostojącej. Wysokość zabudowy 12m, 3 kondygnacje, możliwy płaski dach. Minimalna powierzchnia działki w zabudowie szeregowej 200m. Wskaźnik intensywności zabudowy 0,5; powierzchnia zabudowy 30%.

Zapraszam po więcej szczegółów.
Przy sprzedaży współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).