Radzymin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
676 000 PLN
Numer oferty
396700
Powierzchnia działki
2 819 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedaży duża działka budowlano-usługowa położona w Radzyminie (pow. wołomiński). W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się niezabudowana działka gruntu oraz nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii R31 i L31 (kursuje na trasie Nieporęt-Białobrzegi-Beniaminów-Łąki-Radzymin) oraz sklep spożywczo-przemysłowy.

Działka ma powierzchnię 2819 m2 i płaskie ukształtowanie terenu. Posiada nieregularny kształt przypominający wydłużony prostokąt (o przybliżonych wymiarach: ok. 130, 112, 40 i 27 m). Nieruchomość jest w całości ogrodzona i posiada przesuwną bramę wjazdową. Działka jest aktualnie wykorzystywana do celów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej; przy końcu działki znajduje się słup energetyczny.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Teren, na którym znajduje się działka objęty jest MPZP i oznaczony symbolem MN2/U (Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca o charakterze miejskim lub willowym/Usługi różne).

Uzbrojenie terenu: sieć elektroenergetyczna i telekominikacyjna (na działce i w drodze), sieć wodociągowa, gazowa i kanalizacyjna (w drodze tuż przy działce).

Polecam ze względu na świetną lokalizację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).