Andrzejów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
120 000 PLN
Numer oferty
11674278
Powierzchnia działki
3 051 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
49.5
Długość działki (mb.)
61.7
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Opis:

Urokliwa działka przy samej Puszczy Kampinoskiej. Dla miłośników natury, sielskiego życia i odpoczynku w otoczeniu przepięknej przyrody.
Działka budowlana o powierzchni 3051 m2, położonej w gminie Brochów, w miejscowości Andrzejów. W bardzo bliskim sąsiedztwie Żelazowej Woli ( 8 km) i Sochaczewa (13 km).

Działka nieogrodzona, posadowiona w 3 linii zabudowy, wjazd na działkę polną drogą z gminnej drogi asfaltowej w odległości 113 m. Kształt prostokątny. Front działki ok. 50 m, długość niecałe 62 m.

Wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Warunki:

- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,
- maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej 3-8 m,
- szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego 8 -14 m,
- geometria dachu budynku mieszkalnego: kąt nachylenia 30-40, maksymalna wysokość głównej kalenicy w granicach 6-8 m,
- powierzchnia zabudowy ( z dojściami I dojazdami) 15 % działki.


Działka znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, położona na północny zachód od Warszawy. Park w 2000 roku został wpisany na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO. Na terenie parku dozwolona jest turystyka piesza, rowerowa i konna. Oznakowanych jest aż 360 km tras pieszych oraz 144,5 km tras rowerowych. W okresie wiosenno-letnim na północno-zachodnim skraju parku, kursuje zabytkowa Sochaczewska Kolej Muzealna. Takie otoczenie rezerwatu przyrody daje nieocenione możliwości wypoczynku i aktywnego spędzania czasu.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).