Cegłów

ul. Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
369 000 PLN
Numer oferty
8426505
Powierzchnia działki
4 251 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
125
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową, znajdująca się w centralnej części Cegłowa koło Mińska Mazowieckiego, przy ulicy Mazowieckiej. Najbliższe otoczenie to zabudowa jednorodzinna i dużo zieleni. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 33x125 - wjazd na działkę z drogi asfaltowej w której dostępne są wszystkie media.
Znakomita lokalizacja działki, blisko szkoła, sklepy, stacja pkp czy autobus. Dogodny i szybki dojazd kolejką do centrum Warszawy.
Prężnie działająca gmina, dbająca o rozwój i infrastrukturę.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).