Łomianki

Buraków, Trasa s7

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 907 800 PLN
Numer oferty
359535
Powierzchnia działki
6 012 m2
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Szerokość działki (mb.)
147
Długość działki (mb.)
124
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Teren idealny np. pod warsztat samochodowy z terenem wystawienniczym wzdłuż trasy S7 w sąsiedztwie stacji benzynowej BP w topowej lokalizacji. Teren uzbrojony w wszystkie media z dwoma niezależnymi wjazdami. Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).