Klaudyn

ul. M. Ogińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
595 000 PLN
Numer oferty
8407796
Powierzchnia działki
1 296 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Klaudyn zaledwie 1 km od granic administracyjnych Warszawy, w otulinie Parku Kampinoskiego. Puszcza w zasięgu krótkiego spacerku. Wokół działki budowlane już zabudowane domami jednorodzinnymi. Okolica zadbana, uporządkowana. Prężnie rozwijająca się gmina Stare Babice, inwestująca w infrastrukturę i rozwój. Blisko przystanki komunikacji (dojazd do metra Młociny), lub w kierunku Woli. Dojazd do centrum od strony Bielan, lub obwodnicą od strony Starych Babic. Blisko pełna infrastruktura - szkoły, gimnazjum, przedszkola, sklepy. Okolica zielona, spokojna. Bardzo dobra propozycja dla miłośników przyrody chcących mieszkać blisko miasta. Wspaniała okolica dla amatorów wycieczek pieszych, czy rowerowych wokół Puszczy Kampinoskiej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).