Stary Dybów

Przyjacielska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 575 000 PLN
Numer oferty
11606953
Powierzchnia działki
6 300 m2
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Szerokość działki (mb.)
82
Długość działki (mb.)
77
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa przeznaczona w planie zagospodarowania na produkcję, usługi, składy i magazyny oraz usługi, w tym stacje paliw.

Działka położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 z doskonałą widocznością w obu kierunkach i możliwością reklamy. Dojazd do działki  z węzła Radzymin 4 kilometry.
Teren płaski, niezadrzewiony, suchy. 

Maksymalna powierzchnia zabudowy 75% powierzchni działki; maksymalna intensywność zabudowy 1,8; maksymalna wysokość zabudowy 25 metrów, powierzchnia biologicznie czynna minimum 15%.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).