Łomianki

Buraków, teren inwestycyjny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 000 PLN
Numer oferty
108833
Powierzchnia działki
10 000 m2
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Szerokość działki (mb.)
100
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Terem z przeznaczeniem pod handel motoryzację z możliwością zabudowy ponad 2000m na zbiegu ul Warszawskiej i Trasy S-7 przyległy do stacji benzynowej BP. Kształt terenu umożliwia wybudowanie niedużego centrum handlowego. Teren posiada pełna infrastrukturę techniczną i szeroki dojazd z ulicy Warszawskiej oraz boczny z Trasy Gdańskiej. Jest wdzięcznym tematem dla projektanta . Dla terenu przygotowane zostały warunki zabudowy. Pełna dokumentacja wraz w WZ dostępna w biurze.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).