Kępa Kiełpińska

Kępa Kiełpińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
880 000 PLN
Numer oferty
391778
Powierzchnia działki
8 800 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
288
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka położona w cichej spokojnej okolicy Kępy Kiełpińskiej. W regionie funkcjonuje zabudowa o niskim stopniu intensywności. Wokół tereny zielone. W pobliżu stadnina koni. Działka ma wymiary 34m (od strony ulicy) x 302m x 23m x 288. Ulica utwardzona, do działki doprowadzony prąd i wodociąg. Dla tego terenu jest opracowany plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Maksymalna wielkość zabudowy w stosunku do wielkości działki nie może przekraczać 15%, udział powierzchni biologicznie czynnej – nie mniejszy jak 70%. Polecam

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).