Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
65
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy ulicą Warszawską i Kolejową na wysokości centrum Łomianek. Przeznaczenie pod usługi - obecnie tam prowadzone. Media w drodze. Prostokątny, niezagospodarowany teren o wymiarach 36m x 65m przylegający krótszym bokiem do asflatowej ulicy.
Wszystkie media w drodze. Idealne miejsce na prowadzenie szerokiego spektrum działalności bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji w grunt. Elastyczne warunki współpracy dostosowane do potrzeb i wymagów najemcy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).