Żelazowa Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
361070
Cena
999 000 PLN
Cena za m2
5 550 PLN
Powierzchnia
180 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
361070

Opis nieruchomości

Malowniczy dom o powierzchni 180m2 z 1 ha działki do sprzedania w miejscowości Mokas koło Żelazowej Woli. Dom mieści się na uboczu, gdzie można cieszyć się błogą ciszą. Dom zbudowany z bali drewnianych z gór świętokrzyskich postawiony na solidnych fundamentach. W środku możemy przenieść się w bajkowy świat wspomnień oraz czasów naszych babć. Gustownie urządzony z dbałością o każdy szczegół. 5 pokoi , 2 łazienki , drewniane schody, olbrzymia kuchnia z jadalnią, przytulny kominek oraz przepiękna kuchnia. Całość owiana drewnem i pozytywną energią. Tej atmosfery nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Dom oraz działka stanowi świetną inwestycję dla rodzin oraz jako biznesowe rozwiązanie. Dom sprzedajemy z całym wyposażeniem.


Polecam
Marta Krzepek
795677889

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).