Warszawa

Praga-Północ

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
6 431,33 PLN
Numer oferty
8315164
Powierzchnia
69,97 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
6
Rok budowy
1993
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego z wejściem od ulicy i witrynami.
Ze względu na swoje usytuowanie świetnie nadaje się na biuro, pracownie czy gabinet.
Lokal jest wysoki- prawie 4 metry, w kształcie bardzo ustawnego prostokąta. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego i WC.

Otoczenie: nieruchomość znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji. Bliższe i dalsze otoczenie stanowią budynki mieszkalno-usługowe (punkty handlowo-usługowe w kondygnacji parteru)
Z racji swojego położenia nieruchomość posiada dogodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – punktów handlowo-usługowych, placówek kulturalno-oświatowych. W pobliżu Dworzec Wileński, Galeria Wileńska, Koneser.

Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).