Warszawa

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
747 000 PLN
Cena za m2
10 565,77 PLN
Numer oferty
362520
Powierzchnia
70,70 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
2014
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Medyczne
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjny lokal pod działalność medyczną na Warszawskiej Białołęce. Istnieje możliwość zakupu lokalu z obecnym najemcą. Lokal bardzo dobrze widoczny, położony na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Od ulicy duże okna, przeszklone witryny. Lokal wykończony, podłogi terakota, ściany gipsowe malowane na biało, toaleta, zaplecze, wentylacja, klimatyzacja. Lokal z najemcą świadczącym usługi medyczne Nadaje się zarówno na działalność usługowo-handlową jaki i biurową.
Lokal w jednym z frontowych budynków dużego osiedla, dobra komunikacja autobusowa, tuż obok przystanki. Nieco dalej stacja SKM Warszawa Płudy.

Polecam i zapraszam na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).