Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 500 PLN
Cena za m2
61,76 PLN
Numer oferty
396861
Powierzchnia
170 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Przeznaczenie
Sportowo/Rekreacyjne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o metrażu 170 m2 przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Dogodny dojazd z każdego miejsca Warszawy metrem i komunikacją (tramwaj, autobus, Dworzec PKP Warszawa Ochota).


Przestrzeń idealna na fitness, siłownie, usługi, szkoły językowe, zajęcia sztuk walki, szkolenia, magazyn, biuro, call center i wiele innych działalności.

Aktualny rozkład pomieszczeń : powierzchnia OPEN SPACE o metrażu 145m2, dwie szatnie, miejsce na recepcję i biuro. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.
Sala na całej długości posiada okna, wyposażona jest w dodatkową wentylację, nowe oświetlenie sufitowe, nową podłogę.

Dostęp do kilku toalet, możliwość korzystania z prysznicy.

Wejście niezależne z korytarza, bezpłatny parking dla klientów (przed budynkiem Centrum Handlowego Towarowa 22 jak i od ulicy Miedzianej).

Umowa na czas nieokreślony, gwarantowana nienaganna i długoterminowa współpraca.
Dodatkowo płatny prąd wg zużycia.

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).