Warszawa

Wola, Burakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
81,40 PLN
Numer oferty
9331853
Powierzchnia
43 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
18
Rok budowy
2017
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
3
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia narożny lokal świetnie nadający się na gabinet dentystyczny, kosmetyczny lub inną działalność z dużymi witrynami okiennymi.
Usytuowany jest na parterze, z wejściem z ulicy.

Przeznaczenie lokalu: gabinet dentystyczny, kosmetyczny, doskonale nadaje się na pracownie, biuro czy inne rodzaje działalności handlowo-usługowej.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, toalety, pomieszczenia socjalnego. Wysokość pomieszczeń ok 3 m. Jest miejsce na umieszczenie reklamy świetlnej.

Otoczenie: lokal znajduje się ciągu lokali użytkowych usytuowanych na parterze w apartamentowcu, w sąsiedztwie nowo powstałych osiedli mieszkalnych.
Do ceny najmu należy doliczyć podatek vat w wysokości 23% oraz opłaty do Wspólnoty.

Osobom zainteresowanym prześlę szczegółowe informacje i rzuty lokalu drogą elektroniczną.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).