Warszawa

Białołęka, Światowida

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 500 PLN
Cena za m2
69,24 PLN
Numer oferty
350007
Powierzchnia
93,87 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowy o doskonałej ekspozycji z dużymi witrynami okiennymi.
Usytuowany jest na parterze, z wejściem z ulicy i licznymi miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz z miejscem w garażu podziemnym.

Przeznaczenie lokalu: placówka medyczna, apteka, cukiernia, biuro, sala zabaw dla dzieci, inne. Obecnie lokal stanowi powierzchnia otwarta typu open space, ale istnieje możliwość podzielenia pomieszczenia ścianami działowymi, z WC i pomieszczeniem socjalnym.

Lokal jest w stanie deweloperskim. Pierwszy najemca gwarantuje sobie wykończenie i podział lokalu według własnych potrzeb. Wysokość pomieszczeń ok 3,70 m, z możliwością montażu sufitu podwieszanego. Wszystkie instalację są przygotowane: wentylacja, klimatyzacja, wodna i elektryczna.
Jest możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe 42 mkw i uzyskanie powierzchni 136 mkw.

Otoczenie: lokal znajduje się ciągu lokali użytkowych usytuowanych na parterze w budynku mieszkaniowo - usługowym, w sąsiedztwie licznych osiedli mieszkaniowych. W odległości 150 m znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć podatek vat w wysokości 23% oraz opłaty eksploatacyjne wg. zużycia.
Osobom zainteresowanym prześlę szczegółowe informacje i rzuty lokalu drogą elektroniczną.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).