Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 550 000 PLN
Cena za m2
12 809,92 PLN
Numer oferty
362851
Powierzchnia
121 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1998
Piętro
6
Liczba pięter
7
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE W PRESTIŻOWYM APARTAMENTOWCU W CENTRUM WARSZAWY Z DWOMA BALKONAMI ORAZ Z DWOMA MIEJSCAMI POSTOJOWYMI W PODZIEMNYM PARKINGU. GARDEROBA, ŁAZIENKA ORAZ ODDZIELNA UBIKACJA. KUCHNIA POŁĄCZONA Z DUŻYM SALONEM WSZYSTKO WYKOŃCZONE W PONADCZASOWYM DREWNIE. GORĄCO POLECAM CIEPŁE MIESZKANIE Z DUSZĄ.

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).