Warszawa

Praga-Południe, ul. Stanisława Augusta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
8 823,53 PLN
Numer oferty
376049
Powierzchnia
204 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
1993
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Piękny dwupoziomowy apartament z dużym ogrodem blisko Parku i świetnie skomunikowany. 204 m powierzchni użytkowej, dodatkowo 200m2 ogrodu.

Standard
Budynek wyposażony w windę. Apartament bogato wyposażony do drobnego remontu. Duża przesztren oraz bardzo duża liczba okien.Ekspozycja 4 stronna.

Osiedle/ Lokalizacja
Osiedle ogrodzone z kontrolą dostępu i monitoringiem. Zielona okolica o niskiej zabudowie, teren osiedla graniczy z Parkiem Skaryszewskim. Blisko Dworca oraz Stadionu Narodowego. Otoczony zielenią . Cicho i spokojnie

Do mieszania przynależą dwa miejsca postojowe.


Polecam i zapraszam na prezentację !

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).