Warszawa

Bielany, ul. Rudzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
445 000 PLN
Cena za m2
14 833,33 PLN
Numer oferty
376021
Powierzchnia
30 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2019
Piętro
5
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Piękne kawalerka w stanie pod klucz (w trakcie wykańczania) w świetnej lokalizacji, teren strzeżony całodobowo oraz ogrodzony.
Liczne sklepy, dobrze skomunikowana z całą Warszawą. Blisko Parku, restauracji. Dobra komunikacja z całą częścią Warszawy. Okolica jest spokojna, widok z okna jest przejrzysty i klarowny. Dużo zieleni. Idealne pod inwestycje jak i zarówno pod zakup i własną aranżacje.

Powierzchnia : 30 m2

Polecam i Zapraszam na prezentacje !

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).