Kraków

ul. Podgórska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
520 000 PLN
Cena za m2
11 794,06 PLN
Numer oferty
8274495
Powierzchnia
44,09 m2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2019
Piętro
5
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0

Wiślane Tarasy 2.0 to kompleks, w którego skład wchodzi pięć budynków o futurystycznej i zaokrąglonej formie geometrycznej. Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz sąsiadującej Wisły i znakomicie korespondują z oryginalnie zaaranżowaną zielenią i małą architekturą zaprojektowaną wokół budynków.

Wiślane Tarasy 2.0 to nie tylko apartamenty. To pionierski sposób myślenia o mieszkaniach oraz o inwestycji jako "samowystarczalnej" całości, swoim kształtem, sposobem wykończenia i zagospodarowania nawiązują stylem do architektury największych światowych metropolii, jednocześnie stanowiąc enklawę spokoju i dobrego smaku wśród tętniącego życiem Krakowa.

Lokal o powierzchni 44.09 m2 usytuowany jest na 5 piętrze.

Wysoki standard wykończenia budynku.
Elewacja wykończona szkłem, aluminium, kamieniem oraz szlachetnym tynkiem.
System bezpieczeństwa inwestycji obejmuje: kontrolowane strefy wjazdu, kontrolowane strefy dostępu, system inteligentnego klucza, całodobowy monitoring oraz ochrona 24h oraz wydzielone strefy ruchu pieszego.
W ramach strefy mieszkańca na osiedlu funcjonować będzie dwukondygnacyjne lobby z usługami concierge, sala wielofunkcyjna do wynajęcia.
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców dostepna będzie piwniczka na wina, mini cygaro club, klub dla dzieci oraz wózkownia/rowerownia.
Na terenie osiedla powstanie także kompleks rekreacyjno-sportowy, a w nim basen, sauna, siłownia, jacuzzi.
Na uwagę zasługuje starannie zaprojektowana zielona strefa wypoczynku, z podświetlanymi aluminiowymi konstrukcjami, porośniętymi pnaczami, żywe ogrody wertykalne oraz fontanny w formie gejzerów i kul.
Na terenie osiedla znajdą się także modernistyczne rzeźby a także "stalowe drzewa" porośnięte specjalnie dobraną roślinnością, inspirowane "Podniebnym lasem" z Singapuru. W wybranych strefach zostanie zastosowana metoda haloterapii - z zaprojektowanych konstrukcji będzie rozpylany suchy aerozol solny, tworząc specyficzny leczniczy mikroklimat. Całość w otoczeniu zieleni.

Sam apartament przeprojektowano z jednopokojowego na lokal dwupokojowy. Zmiany zostały uzgodnione i wprowadzone przez dewelopera na etapie budowy. Przewidziano tu strefę dzienną z aneksem kuchennym oraz niewielką sypialnię. Całość dopełnia imponujacy widok z okien.
Z salonu wyjscie na zadaszony "taras.
Projekt wnętrza stworzonego przez prestiżowe studio Piotra Paradowskiego w cenie.

Miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym płatne dodatkowo 50 000 zł.

DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU.
Idealne pod wynajem.

Mieszkanie do odbioru w marzec/kwiecień 2019.

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).