Warszawa

Białołęka, ul. Płochocińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
478 500 PLN
Cena za m2
5 629,41 PLN
Numer oferty
365273
Powierzchnia
85 m2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2019
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba tarasów
1
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Oferowane mieszkanie ma 85 m2, mieście sie na osttanim III pietrze z pieknym widokiem na tereny zielone w kierunku centrum z tarasem o pow. 30 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, połotwarta kuchnia, ktorą można zamknąć.
Mieszkanie łatwo też można przerobić na 4 pokoje.
Gotowe do odbioru, budynek jest oddany do zamieszkania.

Miejsce naziemne 8000 PLN, lub miejsce w garażu podziemnym w cenie 21 tys. zł.


Osiedle Margerytka III to nowoczesny kompleks dwóch budynków, gdzie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach. Wszystkie mieszkania mają duże panoramiczne okna, które zapewniają doskonałe doświetlone przestrzeni. Ponad to część mieszkań posiada atrakcyjne ogródki lub przestronne balkony.

Inwestycja została zrealizowana w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Tylko 12 km od Zalewu Zegrzyńskiego, do którego mogą Państwo dojechać uroczą ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż pobliskiego Kanału Żerańskiego.

Pomimo tego, że inwestycja znajduje się z dala od miejskiego zgiełku to jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, z którego zalewie w 20 min możemy dojechać do najbliższej stacji metra.Zmotoryzowani mieszkańcy skorzystają z Trasy Toruńskiej oraz Mostu Północnego.

Osiedle Margerytka to wyjątkowe osiedle zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy cenią ciszę, spokój i zielone otocznie. W tym miejscu Ty i Twoja rodzina znajdziecie wszystko, czego potrzeba do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu.


Grunt we własności!

Zapraszam na spotkanie do biura sprzedaży na terenie inwestycji ul. Płochocińska 101 J, wówczas opowiem o szczegółach i zaprezentuję inwestycję.

Proszę tylko o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie terminu.

Po wiecej szczegółow zapraszam na stronę www.fedezu.pl lub na fb:

https://www.facebook.com/fedezugroup/?hc_ref=ARSKOkUkBm7B5ZBnMJi9fM9mDS49xKHo_PT6w8x9tBLJjjRToN5AFaC7kSP6nSDg1TA&fref=nf&__xts__[0]=68.ARBK8oBG71vtWi3lqmnbFf_t_6KOQPBfg79QXX7iNN8HECES_q_5MkAgA-S3Ntps2AsrZ08NvqB8Pp-DV5i4ssOQ7wnIJaAyjCFVIGaNyBn88HcehhXgz0wQgbQmcxxOzP0j_RpqFB0M490DypKhI709zOP5IHbrafQoKCKi7YjCoCRQU3A6Hg&__tn__=kC-R

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).