Warszawa

Śródmieście, ul. Wilcza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Numer oferty
365274
Powierzchnia
68 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4

Opis nieruchomości

ROZKŁAD:
Stylowe mieszkanie w centrum Warszawy składa się z przedpokoju, kuchni z pokojem dziennym, 3 sypialnie, oraz łazienka, okna od podwórka, mieszkaniew w oficynie.

STANDARD:
Bardzo dobry. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, która nie została zniszczona w trakcie Drugiej Wojny Światowej. Zostało urządzone w lekkim skandynawskim stylu. Kuchnia jest w pełni wyposażona w meble z wbudowanymi sprzętami ( płyta gazowa, piekarnik elektryczny, wyciąg, zmywarka, lodówka, zamrażarka).

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Południowym. W okolicy urzędy, biura, ambasady, modne restauracje, teatry, mnóstwo punktów usługowych , sklepy. Świetna komunikacja zapewniona głównie przez autobusy .

DODATKOWE INFORMACJE:
Parkowanie jedynie przy ulicy.
Możliwośc pełnego umeblowania.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).