Warszawa

Wesoła, Szosa Lubelska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 365 000 PLN
Numer oferty
9389767
Powierzchnia
390 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 805 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Liczba miejsc park.
10

Opis nieruchomości

Budynek biurowo-magazynowy bezpośrednio przy wyjeździe z Warszawy do Lublina i Terespola. Położenie tuż przy drodze drodze ekspresowej S17 pomiędzy węzłami Zakręt (1km) i Lubelska (2km). Wjazd na S17 poprzez drogę serwisową składającą się z dwóch pasów ruchu o łącznej szerokości 6m.

Bardzo dobra lokalizacja; przeznaczenie to m.in. biuro, magazyn, produkcja, skład, hurtownia, salon sprzedaży.

Budynek biurowy z częścią magazynową (przyziemie): 390 m2
Magazyny i warsztat z kanałem: 250 m2
Działka: 1800 m2

Obiekt zadbany w dobrym stanie technicznym; ostatni remont w 2000 roku. Duża część płaskiego i ogrodzonego terenu pokryta jest kostką brukową. Szeroka brama wjazdowa sterowana pilotem. Możliwość rozbudowy i przebudowy. Wydzielona powierzchnia biurowa, klimatyzacja, kuchnia, sala konferencyjna, gabinet; strych do adaptacji (dodatkowe 60m2). Teren objęty MPZP (usługi) co znacząco ułatwia ew przebudowę; opcjonalnie zakup działki o pow. 4000m2.

Doskonała komunikacja - tylko 19 km do Centrum (PKiN). Wymiary działki to 48m x 38m. Gaz, energia elektryczna, światłowód, szambo i własne ujęcie wody.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).