Kałęczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Numer oferty
339281
Powierzchnia
165 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 200 m2
Powierzchnia użytkowa
165 m2
Rok budowy
2002
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom o powierzchni 165m2 zlokalizowany w miejscowości Kałęczyn k/Grodziska Mazowieckiego.

Budynek z 2002r, zbudowany z pustaka, dach kryty gontem bitumicznym, okna plastikowe, ogrzewanie elektryczne głównie podłogowe oraz kominek. Media - prąd, własne ujęcie wody, kanalizacja szambo (2 komory po 10 000 litrów ). Gaz, woda i kanalizacja miejska w ulicy.
W większości pomieszczeń podłogi wyłożone są terakotą i gresem.

Rozkład :

na parterze znajduje się salon z kominkiem ok 25m2 - bale drewniane sufitowe, sypialnia, kuchnia, łazienka z kabiną, wc oraz pomieszczenie gospodarcze ok 10m2. Ogrzewanie podłogowe, w łazience zabudowane szafki z wstawkami witrażowymi ręcznie malowanymi. W korytarzu w ścianie wbudowane akwarium 500 litrów. Na piętro prowadzą schody, balustrada kuta.

Na piętrze - trzy sypialnie oraz pomieszczenie do zaadoptowania na łazienkę
( płyta gipsowa wodoodporna,wyprowadzone przewody elektryczne ).

Budynek wymaga remontu.

Działka 2200m2 częściowo zagospodarowana, z wydzielonym miejscem na ognisko. Garaż wolnostojący z kanałem. Ogrodzenie mieszane, trzy bramy wjazdowe ( otwierana automatycznie, przesuwana i jedna zwykła ).
Dojazd asfaltowy.

Ze względu na lokalizację i położenie dom można przeznaczyć pod działalność gospodarczą. Działka jest narożna i posiada 3 wjazdy .
Przez Kałęczyn przebiegać będzie planowana obwodnica Grodziska Maz. ,
do wjazdu na autostradę A2 ok 4 km, dobry dojazd do trasy katowickiej przez Radziejowice i do trasy nr 50 przez Grójec do trasy krakowskiej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).