Białystok

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Numer oferty
11626381
Powierzchnia działki
1 036 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
38
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Działka budowlana usytuowana na obrzeżach Białegostoku(Zagórki).Wymarzone miejsce dla poszukujących idealnego spokoju i ciszy.Powierzchnia działki 1100m2.Dookoła na sąsiadujących działkach zabudowa jednorodzinna bądź szeregowa. Długość działki 40m ,szerokość 30 m.Wszystkie media w drodze tuż przy działce.

Zapraszam do kontaktu!!

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).