Nadma

Kozłówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 200 000 PLN
Numer oferty
11606931
Powierzchnia działki
11 600 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
415
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Super Lokalizacja przy zjeździe w obu kierunkach z S8!!

Nieruchomość gruntowa położona bezpośrednio przy zjeździe z S8, przy drodze asfaltowej.

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: zabudowa produkcyjna, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa. Dopuszczalne przeznaczenie: stacje paliw, urządzenia wytwarzające energię z odnawialnych źródeł.

Warunki zabudowy: maksymalna powierzchnia zabudowy 70%, wysokość zabudowy do 40m, maksymalna intensywność 1.8.

Polecam ze względu na idealny dojazd drogą asfaltową, bliskość do zjazdu z drogi S8 w obu kierunkach oraz możliwości zabudowy.

Pełna dokumentacja w biurze, zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).