Ciemne

Bohaterów Radzymina 1920 r.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
860 000 PLN
Numer oferty
11606911
Powierzchnia działki
1 899 m2
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
58
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Korzystna lokalizacja blisko dróg lokalnych i wjazdu na S8!!


Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: zabudowa produkcyjna oraz zabudowa usługowa z dopuszczeniem składów i magazynów. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30%, intensywność zabudowy 1,2, wysokość zabidwy do 12 metrów. 

W drodze media: prąd, gaz.

Polecam ze względu na  dobrą komunikację do zjazdu z drogi S8 w obu kierunkach oraz możliwości zabudowy.

Pełna dokumentacja w biurze, zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).