Warszawa

Wał Miedzeszyński

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 840 000 PLN
Numer oferty
11606915
Powierzchnia działki
2 197 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
61
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości


Nieruchomość gruntowa o regularnym ksztacie,  zlokalizowana w ostatniej, czwartej linii zabudowy od ulicy Wał Miedzeszyński. Dojazd do działki prywatną drogą wewnętrzną. W okolicy zabudowa bliźniacza i jednorodzinna oraz usługowa. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na kilka budynków w zabudowie bliźniaczej.

Media na działce: gaz, prąd. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 67m2 do kapitalnego remontu lub wyburzenia
oraz budynkami gospodarczymi.

Blisko do sklepu, przystanku autobusowego przy Wale Miedzeszyńskim, około 1,5 km. do Obwodnicy Południowej - szybki dojazd do Wilanowa i pozostałych dzielnic Warszawy.

Pełna dokumentacja w biurze, zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).