Rębkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
599 000 PLN
Numer oferty
11606892
Powierzchnia działki
24 980 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
105
Długość działki (mb.)
237
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce

Opis nieruchomości


Atrakcyjna posiadłość ziemska z warunkami zabudowy, stawem, lasem i mediami w granicy działki.

W imieniu właściciela oferujemy do nabycia nieruchomość gruntową położoną na skraju wsi, w sąsiedztwie nowych zabudowań w kształcie prostokąta. Nieruchomośc idealnie nadaje się na duża prywatną posiadłość całoroczną, agroturystykę, stadninę koni, ekogospodarstwo etc.

Na terenie posiadłości znajduje sie staw przepywowy z pomostem o powierzchni około 3 000m oraz las mieszany o powierzchni około 5000m2. Dojazd asfaltową drogą gminną oraz prywatną drogą wewnętrzną gruntową.

Dla nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy zezwalające na budowę budynku mieszkalnego o maksymalnej powierzchni zabudowy do 5% terenu, wysokości 1 i 1/2 kondygnacji i wysokości kalenicy do 9 metrów.

Prąd i woda w granicy działki!

Okolica to atrakcyjny przyrodniczo i turystycznie nasielsko -  karniewski obszar krajobrazu chronionego. Do granic Warszawy  40 km  (40 min autem), do Nasielska 12 minut, Serock 24 minuty. Możliwość dokupienia  sąsiedniej działki budowalnej ok 1 800m2.

Pełna dokumentacja w biurze, zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).