Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 390 000 PLN
Numer oferty
10104207
Powierzchnia działki
3 523 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
113
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa położona w Łomiankach (Dąbrowa) o powierzchni łącznej 3523m2 w skład której wchodzą dwie działki o powierzchni 1475m2 każda oraz droga dojazdowa o powierzchni 573m2, regularny kształt. Media tj. gaz w drodze wewnętrznej tuż przy działce, prąd oraz sieć telekomunikacyjna w głównej drodze (Zielona). Działka objęta uchwałą MPZP. Teren elementarny oznaczony symbolem MN.

Dla terenu elementarnego MN plan ustala:

Przeznaczenie terenu:

- Mieszkalnictwo jednorodzinne wolnostojące
- Nieuciążliwe usługi wbudowane.

Zagospodarowanie terenu

- Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%, a w przypadku terenów leśnych 85%.
- Maksymalna wysokość zabudowy 10m.


Polecam ze względu na super cenę oraz lokalizację, zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).