Komorów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Numer oferty
359425
Powierzchnia działki
800 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
34
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Urocza działka budowlana, położona w bardzo dogodnej lokalizacji, o powierzchni 800 m2, na planie prostokata, w okolicy z zabudową willową.

Działka ogrodzona, zagospodarowana zielenią ozdobną: drzewka owocowe, tuje, świerki, krzewy ozdobne.
Nieruchomość z dostępem do wody miejskiej, jak również do własnego ujęcia (podlewanie zieleni latem), energii elektrycznej, kanalizacji miejskiej. Warunki zabudowy przewidują budowę domu jednorodzinnego.

Działak usytuowana w dogodnym punkcie; połączenia autobusowe, kolejka WKD, samochodem szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych. Odległość od centrum Warszawy około 20 km.


W pobliżu działki szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, ponadto - dwa przedszkola, żłobki, szpital, dwie przychodnie zdrowia (NFZ), centrum rehabilitacji, poczta i sklepy.
Bliskim sąsiedztwie tereny rekreacyjne: place zabaw, miejsca do uprawiania sportu, las, woda.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Jezioro, Przedszkole, Plac zabaw, Fitnes, Las, Kort tenisowy, Szkoła, Restauracja, Hala sportowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).