Warszawa

Białołęka, ul. Mikołaja Trąby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
340 000 PLN
Cena za m2
11 111,11 PLN
Numer oferty
10166005
Powierzchnia
30,60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2002
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Otwarta

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki, usytuowanej na parterze w bloku bez windy.

Powierzchnia mieszkania zgodnie z Księgą Wieczystą wynosi 30,6 m2. Składa się na nią pokój dzienny wraz z otwartą kuchnią, łazienka i korytarz. Do lokalu przynależy balkon. W wyposażeniu pozostają meble kuchenne, kuchenka gazowa, lodówka, okap.

Okolica
Budynek znajduje się na terenie zamkniętym i ogrodzonym z ochroną zapewniając poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Świetne położenie nieruchomości pozwala cieszyć się bliskością pełnej infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty handlowo-usługowe, do najbliższych GH: Galeria Północna, Odkryta czy Pod Dębami dojazd zajmuje kilkanaście minut.
Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami Warszawy.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Fitnes, Żłobek, Sklep, Restauracja, Bar, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Apteka, Przedszkole
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).