Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
790 000 PLN
Cena za m2
14 738,81 PLN
Numer oferty
362852
Powierzchnia
53,60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1965
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz mieć wszystkie atrakcje jakie oferuje Nowy Świat, a jednocześnie ciszę i spokój to miejsce jest dla Ciebie ! ! !

Jedyne takie mieszkanie na Powiślu świetnie skomunikowane: metro, tramwaj, autobus.

Mieszkanie wymaga remontu i posiada tylko jedną ścianę nośną także można je zaprojektować na swój niepowtarzalny sposób.

Nieruchomość jest świetnie doświetlona gdyż posiada okna z trzech stron.

Zapraszam do kontaktu !

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).