Warszawa

Białołęka, ul. Starowiślna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
455 000 PLN
Cena za m2
7 583,33 PLN
Numer oferty
8506389
Powierzchnia
60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2019
Piętro
0
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak
Ogród
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
2

Opis nieruchomości

Co oferujemy do zakupu
Cesję praw do ciepłego, cichego, świeżego, mieszkania z dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym na Białołęce

Opis osiedla
Nowo wybudowane, osiedle w ramach inwestycji "Port Żerań" znajduje się przy ulicy Starowiślnej (niedaleko ulicy Krzyżówki). Jest to kameralny kompleks składający się z czterech budynków. Na jego terenie znajduje się plac zabaw. Mieszkanie jest w budynku E.

Opis mieszkania
Lokal to powierzchnia 59,62mkw w stanie deweloperskim. Powierzchnia ta podzielona jest pomiędzy pokój dzienny, dwie sypialnie, przedpokój, łazienkę i wc. Pokój dzienny w założeniu współpracować ma z kuchnią, powierzchnia ta wynosi wg planu 26.23mkw Z pokoju dziennego jest wyjście na mierzący 54,26 mkw ogród z widokiem na sąsiadujący z osiedlem teren leśny. Sypialnie są ustawne, ciche i jasne. Ich powierzchnia wynosi 10,5mkw oraz 9,42mkw. Powierzchnia łazienki 4,7 mkw spowoduje że aranżacja jej nie będzie stanowiła dla Ciebie problemu. W przedpokoju o powierzchni 7,72mkw zainstalujesz szafę wnękową i jeszcze będzie w nim dużo przestrzeni. Całość planu uzupełnia pomieszczenie na toaletę lub garderobę o powierzchni 1,92mkw. Mieszkanie jest jednostronne, a okna jego skierowane są na południowy-wschód, a wizualnie na ścianę zieleni.

Opis lokalizacji
Okolice budynku to zieleń, zieleń i woda. Komunikacyjnie stąd blisko jest do ulicy Modlińskiej i do tego wszystkiego co połączenia arteria tą oferują.

Co zakupujesz wraz z mieszkaniem
Za dodatkową cenę 60 tys zakupujesz dwa wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym

Zapraszamy na prezentację i do zakupu

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 22
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Bank, Las, Centrum handlowe, Fitnes, Zabudowa niska, Szkoła, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).