Ząbki

ul. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
830 000 PLN
Cena za m2
8 556,70 PLN
Numer oferty
405072
Powierzchnia
97 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2005
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Żąbkach przy ul.Piłsudskiego 111.
Optymalnie zagospodarowana przestrzeń. 
Na powierzchnię 97m2 składają się 4 pokoje, duża widna kuchnia z jadalnią oraz dwie łazienki, a także dwa schowki. Atutem lokalu są dwa balkony oraz okna na trzy strony swiata.
Kuchnia wyposażona w szafki kuchenne oraz sprzęt AGD. Brakuje jedynie piekarnika.  Łazienki z oknem na obu poziomach, wykończone płytkami starszego typu.
Okna plastikowe PCV, na poddaszu drewniane typu Velux.
Mieszkanie świeżo odnowione.  Gotowe do wprowadzenia bez konieczności kosztownych remontów.
Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy, jednak specjalna konstrukcja schodów pozwala na łagodne wejscie bez wrażenia wsponaczki wysokogórkiej.
Budynek zadbany, w dobrym stanie technicznym. Zadbane klatki schodowe oraz teren wokól budynku. Pięknie utrzymana zieleń. Teren ogrodzony.
Do mieszkania nie przynależy miejsce postojowe jednak istnieje możliwość jego wynajęcia ( podziemne lub naziemne) od Administracji budynku.
Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi.
Dla konkretnego klienta możliwość korekty ceny.
Zapraszam na prezentację. Klucze w biurze.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bar, Basen, Komenda policji, Przedszkole, Szkoła, Apteka, Żłobek, Przychodnia lekarska, Kościół, Sklep, Zabudowa niska, Plac zabaw
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).