Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
17 785,68 PLN
Numer oferty
418338
Powierzchnia
67,47 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowo-handlowy na Gocławiu przy Al. Stanow Zjednoczonych.
Lokal o powierzchni 67,47m2 na parterze budynku mieszkalnego z przeznaczeniem na cele handłowo-usługowe np. sklep spożywczy, odzieżowy ,hurtownia itp. oraz na cele biurowe, medyczne lub gastronomiczne.
Budynek 16-piętrowy, powstał w 2005 roku.

Atuty:

-parter
-szklana witryna
-stan lokalu bardzo dobry
- dwa miejsca parkingowe

Lokal składa się z: - głównej sali, zaplecza, dwóch osobnych WC z umywalką, aneksu kuchennego. Ładna, duża witryna, wejście bezpośrednio z ulicy z podjazdem dla niepełnosprawnych. Lokal jest monitirowany. Lokal nadaje się na każdą działalność handlową, usługową lub biurową. Nieruchomosc jest dostępna od zaraz.
Dodatkowych informacji udzieli: Doradca ds. Nieruchomości Vita Stoliar , tel 733-804-617

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).