Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 000 PLN
Numer oferty
11245763
Powierzchnia
356,70 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
420 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Medyczne, Mieszkalne, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2011
Prąd
Tak
Liczba miejsc park.
5

Opis nieruchomości

Na Bielanach, w doskonałej lokalizacji, znajduje się przestronny, nowoczesny obiekt, który oferuje wiele zalet.
Doskonale skomunikowany z miastem, znajduje się w pobliżu głównych dróg i środków komunikacji miejskiej, co ułatwia szybki dostęp do centrum Warszawy.

Budynek został wyposażony w zaawansowane rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, w tym instalację fotowoltaiczną, która generuje własną energię elektryczną. Dodatkowo, wykorzystuje pompę ciepła do efektywnego ogrzewania, co przekłada się na niskie koszty utrzymania.
Jego wielkość i układ sprawiają, że idealnie nadaje się na siedzibę firmy lub placówkę edukacyjną, taką jak gabinety lekarskie czy szkołę językowa. Przestronne wnętrza pozwalają na elastyczne dostosowanie pomieszczeń do różnych potrzeb i wymagań.

Obiekt jest w rewelacyjnym stanie technicznym i wizualnym. Odpowiednie utrzymanie i regularne konserwacje sprawiły, że do wejścia nie trzeba ponosić żadnych nakładów finansowych. Wszystkie instalacje są sprawne, a wykończenie wnętrz jest nowoczesne i funkcjonalne.
Dodatkowo, otoczenie budynku jest zadbane i estetyczne, co tworzy pozytywne wrażenie zarówno dla klientów, jak i pracowników. Dostępne miejsca parkingowe na posesji i wokół budynku ułatwiają parkowanie dla pracowników i klientów.

Zlokalizowany pomiędzy dwiema ulicami, z wjazdem i wejściami z obu stron przez automatyczne bramy sterowane pilotem.
Powierzchnia całkowita budynku 382,7 m2. Działka 420 m2.

Budynek składa się z 3 naziemnych kondygnacji, 15 pomieszczeń, 3 łazienek, 3 toalety, garażu, pomieszczeń technicznych i komunikacyjnych.

Podsumowując, ten obiekt na Bielanach to doskonała oferta dla firm, placówek edukacyjnych czy innych instytucji, poszukujących przestronnych i nowoczesnych pomieszczeń w atrakcyjnej lokalizacji. Dzięki zastosowaniu technologii związanych z energią odnawialną, koszty utrzymania są niskie, co stanowi dodatkową zaletę dla potencjalnych najemców. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce do rozwoju działalności biznesowej lub edukacyjnej.

Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, zadzwoń i umów się na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).